preskoči na sadržaj
 

DJELATNICI ŠKOLE

 

             RAVNATELJ:

             1. Tihomir Jakovljević, prof.

 

             STRUČNI SURADNICI:

             PEDAGOG

             2. Željko Trošić, dipl. ped. (zamjena Gorica Mišić)

             KNJIŽNIČAR

             3. Siniša Roknić, mag. knjižnjičarstva

 

            UČITELJI / CE RAZREDNE NASTAVE

             4. Dragan Rakazović

             5. Ljiljana Dokić

             6. Smiljka Petrović

             7. Ljiljana Sremac

             8. Srđan Vasiljević

             9. Suzana Jeremić

            10. Dragica Šekuljica

            11. Snežana Šević

 

             UČITELJI / CE PREDMETNE NASTAVE

            12. Branka Banjac, srpski jezik

            13. Snežana Trošić, srpski jezik

            14. Slobodanka Moguš, hrvatski jezik

            15. Zorana Vuksanović, hrvatski jezik

            16. Maja Erić, hrvatski jezik (1.- 4. razred)

            17. Milan Kolundžija, hrvatski jezik (1.- 4. razred)

            18. Svetlana Arbutina, engleski jezik

            19. Zvijezdana Zelić, engleski jezik

            20. Ljiljana Ajduković, likovna kultura

            21. Tanja Rosić, glazbena kultura

            22. Jelena Bulajić, matematika - zamjena Sandra Zagrecki-Vatralj

            23. Siniša Gajić, matematika

            24. Dušanka Vidović, priroda i biologija

            25. Tea Zgonjan, kemija

            26. Ljiljana Vuković, povijest

            27. Adriana Mirosavljević, geografija

            28. Dragana Poznanović, fizika, informatika RN (zamjena Maja Đuranović)

            29. Petar Bosić, tjelesna i zdravstvena kultura

            30. Branislav Poznanović, informatika,tehnička kultura

            31. Zdravko Bošković, pravoslavni vjeronauk

            32. Dragan Serdar, pravoslavni vjeronauk

            33. Nataša Vačora, njemački jezik

            34. Mirela Dioši, tehnička kultura

         

            ADMINISTRATIVNO OSOBLJE

            TAJNIK ŠKOLE:

            35. Dragan Todić, dipl. iur.

    RAČUNOVOĐA:

            36. Tanja Bauranov, dipl.oecc.

           TEHNIČKO OSOBLJE

            DOMAR - LOŽAČ:

            37. Siniša Simić

            KUHARICA:

            38. Slađana Kolarević

            SPREMAČICE:

            39. Snežana Gojkov

            40. Ivana Šajin

            41. Mirjana Tripunović

            42. Sanja Dimitrijević

            43. Dragana Landup

            44. Zdenka Simić

Raspored zvonjenja OŠ Borovo

                                         

  

 


Termini informacija


Kalendar rada


Raspored dežurstva


Ispričnica


Kalendar
« Svibanj 2024 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji


E-dnevnik

         


Tražilica



CARNet webmail





preskoči na navigaciju