Jedanaesta Noć knjige od 22. do 25. travnja 2022.

Pred nama je jedanaesta Noć knjige, koja se organizira povodom Svjetskog dana knjige i autorskih prava (23. travnja) i Dana hrvatske knjige (22. travnja) kako bismo još jednom, zajedničkim snagama skrenuli pozornost na knjigu i čitanje, njihovu vrijednost i značenje za pojedinca i svijet. Cilj nam je da kroz zajedništvo dijelimo radost čitanja i pisanja.

Tema ovogodišnje Noći knjige je pojam slobode, odnosno knjiga kao prostor slobode.

Pripremili smo radionice pod nazivom "Sloboda=knjiga" s učenicima nižih razreda (od prvog do četvrtog) naše Škole u prostoru školske knjižnice istoimenog projekta koji traje cijeli travanj i svibanj.

Пред нама је једанаеста Ноћ књиге, која се организира поводом Светског дана књиге и ауторских права (23. априла) и Дана хрватске књиге (22. априла) како бисмо још једном, заједничким снагама скренули позорност на књиге и читање, њихову вредност и значење за поједница и свет. Циљ нам је да кроз заједништво делимо радост читања и писања.

Тема овогодишње Ноћи књиге је појам слободе, односно књига као простор слободе.

Припремили смо радионице под називом "Слобода=књига" с ученицима нижих разреда (од првог до четвртог) наше Школе у простору школске књижнице истоименог пројекта који траје цели април и мај.

Opširnije o svemu ovome možete pogledati na poveznici:

Опширније о свему овоме можете погледати на  линку: