Od 30. ožujka do 5. travnja održavaju se 3. Dani medijske pismenosti pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti i obrazovanja i Ministarstva kulture, a u organizaciji Agencije za elektroničke medije i Ureda UNICEF-a za Hrvatsku. Naša škola je tim povodom pravovremeno prijavila organizatorima i svoju aktivnost u vidu organizacije predavanja u trajanju od jednog školskog sata za učenike od 5. do 8.  razreda u školskoj knjižnici na temu "Medijska pismenost vs. koronavirus", no zbog situacije s koronavirusom istu aktivnost nije bilo moguće održati, ali je organizator ostavio mogućnost da istu aktivnost održimo virtualno (u virtualnoj učionici, ili na neki drugi način putem interneta, što mi i činimo. Videoprezentaciju na temu "Medijska pismenost vs. koronavirus" možete pogledati ovdje.

Од 30. марта до 5. априла одржавају се 3. Дани медијске писмености под покровитељством Министарства знаности и образовања и Министарства културе, а у организацији Агенције за електроничке медије и Уреда УНИЦЕФ-а за Хрватску. Наша школа је тим поводом правовремено пријавила организаторима и своју активност у виду организације предавања у трајању од једног школског сата за ученике од 5. до 8. разреда у школској библиотеци на тему "Медијска писменост вс. коронавирус", но због ситуације с коронвирусом исту активност није било могуће одржати, али је организатор оставио могућност да исту активност одржимо виртулано (у виртуалној учионици, или на неки други начин путем интернета, што ми и чинимо. Видеопрезентацију на тему "Медијска писменост вс коронавирус" можете погледати овде.

« Prosinac 2020 »