GOSTOVANJE U SKD PROSVJETA BOROVO/ГОСТОВАЊЕ У СКД ПРОСВЈЕТА БОРОВО

Učenici OŠ Borovo gostovali su u SKD Prosvjeta Borovo koja je u sklopu obilježavanja mjeseca knjige pripremila mini predstavu u izvođenju djece iz glumačke sekcije amaterskog kazališta u Pačetinu. Predstava se zove "Crvenkapa i lenji vuk". Atmosfera na predstavi je bila sjajna, djeca su bila oduševljena. Nakon predstave upriličeno je druženje sa malim glumcima, sa kojima su se slikali i svi zajedno počastili. Djeca su u školi, prije toga, na temu predstave pripremili likovne radove u grupnom radu i različitim tehnikama, te ih izložili u prostoru Prosvjete.

Ученици ОШ Борово гостовали су у СКД Просвјета Борово која је у склопу обелeжавања месеца књиге припремила мини представу у извођењу деце из глумачке секције аматерског позоришта у Пачетину. Представа се звала "Црвенкапа и лењи вук". Атмосфера на представи је била сјајна, дјеца су била одушевљена. Након представе уприличено је дружење са малим глумцима, са којима су се сликали и сви заједно почастили. Деца су у школи, пре тога, на тему представе припремили ликовне радове у групном раду и различитим техникама, те их изложили у простору Просвјете.

objavio: Milan Kolundžija   datum: 24. 11. 2023.