Vijesti

Poštovani roditelji budućih đaka prvaka / Поштовани родитељи будућих ђака првака

Poštovani roditelji budućih đaka prvaka.

Molimo Vas da ispunite upitnik koji se nalazi u privitku i pošaljete ga na adresu  skolskavu@zzjz-vsz.hr ili osobno odnesete na adresu Zavoda za javno zdravstvo Vukovar Jakova Gotovca 5, Vukovar.

Upitnik možete pronaći i na web stranici Vukovarskog ZZJZ u rubrici Školska medicina - obavijest https://www.zzjz-vsz.hr/vijesti/438-skolska-medicina-obavijest.html .

Također, na istu e-mail adresu treba poslati i skeniranu cijepnu iskaznicu.

Roditelji budućih prvaka koji imaju medicinsku dokumentaciju trebaju je donijeti na pregled, koji će biti obavljen u prostoru Zavoda za javno zdravstvo Vukovar Jakova Gotovca 5, Vukovar, a o datumu će te biti naknadno obaviješteni.

Поштовани родитељи будућих ђака првака.

Молимо Вас да испуните упитник који се налази у прилогу и пошаљете га на адресу  skolskavu@zzjz-vsz.hr или лично однесете на адресу Завода за јавно здравство Вуковар Јакова Готовца 5, Вуковар.

Упитник можете пронаћи и на интернет страници Вуковарског ЗЗЈЗ у рубрици Школска медицина - обавештење https://www.zzjz-vsz.hr/vijesti/438-skolska-medicina-obavijest.html .

Такође, на исту и-мејл адресу треба послати и скенирану цепну књижицу.

Родитељи будућих првака који имају медицинску документацију требају је донети на преглед, који ће бити обављен у простору Завода за јавно здравство Вуковар Јакова Готовца 5, Вуковар, а о датуму ће те бити накнадно обавештени.

Priloženi dokumenti:
Upitnik_za_roditelje.docx (21.71 KB)

objavio: Srđan Vasiljević   datum: 8. 5. 2020.

Raspored zvonjenja OŠ Borovo / Распоред звоњења ОШ Борово

Kalendar rada 2018./2019.