ŠKOLSKI MEDNI DAN / ШКОЛСКИ МЕДНИ ДАН

Prvašići naše škole dobili domaći med i sudjelovali u Školskom mednom danu. Učenici prvih razreda naše škole sudjelovali su u projektu  Školskog mednog dana. Na mednom satu su  osvijestili  važnost zdrave prehrane te su naučili koliko je med zdrava namirnica i koje nutritivne vrijednosti ima te da bi bilo poželjno povećati unos meda u prehrani djece. Upoznali su život pčela i   važnost  pčelarstva za sveukupnu poljoprivrednu proizvodnju i biološku raznolikost. Posebno su ih razveselile vrećice s domaćim medom u nacionalnim staklenkama te slikovnicama i promotivnim materijalom koje su dobili na poklon.

Првачићи наше школе добили домаћи мед и учествовали у Школском медном дану. Ученици првих разреда наше школе учествовали су у пројекту  Школског медног дана. На медном часу су  освестили  важност здраве прехране те су научили колико је мед здрава намирница и које нутритивне вредности има те да би било пожељно повећати унос меда у организам у прехрани деце. Упознали су живот пчела и   важност  пчеларства за свеукупну пољопривредну производњу и биолошку разноликост. Посебно су их развеселиле врећице с домаћим медом у националним стакленкама те сликовницама и промотивним материјалом које су добили на поклон.

objavio: Milan Kolundžija   datum: 9. 12. 2019.

Raspored zvonjenja OŠ Borovo

Termini informacija